eksportuoja

Lietuvių ir užsienio gamintojų virtuvės įranga: ką rinktis?

Gaminimas turėtų būti malonumas, o ne darbas. Žinoma, galima taip padaryti, tik svarbiausia – tinkama įranga, kuri užtikrins, kad viskas, ko reikia bus po ranka, o geros kokybės baldai nereikalaus daug priežiūros, tačiau visada atrodys puikiai. Tačiau ar geresnis pasirinkimas yra Lietuvos verslininkų gaminiai, ar užsienio? Vieningo atsakymo nėra, kadangi viskas kinta ir nuo klientų poreikių.

Kaina – daugeliui prioritetas

Neretai produkciją, kurią užsienio įmonės eksportuoja į Lietuvą yra brangesnės, nei prekės, kurios yra pagamintos būtent Lietuvoje. Ir nebūtinai kokybė yra geresnės, tad reikia vienu metu vertinti kuo daugiau galimybių, kad pavyktų rasti garantijas, kurios patenkins poreikius.

Taip pat verta daugiau dėmesio skirti pačiam gamintojui. Ir visiškai jokio skirtumo – kurioje šalyje jis siūlo gaminius. Tai mažai lemia kokybę, o juk jos ir yra tikimasi.

Lietuvių baldai – visame pasaulyje

Ar žinojote, kad Lietuvoje gaminamų baldų eksporto kiekiai yra milžiniški? Tikrai taip. Mūsų šalyje pagaminama labai daug įvairios paskirties baldų, kurie keliauja į kitas šalis ir vėliau dažniausiai įgauna „veidą“ ir tapatinami su tam tikros šalies, tačiau ne Lietuvos vardu. Žinoma, toks ir mūsų šalies verslininkų pasirinkimas, tik svarbiausia suprasti, kad geri gaminiai – perkami. O tai, kad iš mūsų šalies yra išvežami labai dideli kiekiai – geriausias įrodymas, kad tai daiktas, kuris tarnaus ne vienerius metus ir tuo pačiu džiugins savo kokybe.

Importo kiekiai – mažesni

Taigi, Lietuvos verslininkai gali džiaugtis, kad baldai eksportuojami tikrai labai aktyviai. Tačiau importo kiekiai, lyginant su eksportu – kur kas mažesni. Ypač daug dėmesio sulaukia lenkiški baldai, kurie dažniausiai kainuoja pigiau, tačiau ir kokybė – ne tokie gera. Nereikia vykti iki šalies, kadangi į mūsų valstybę importuojami nemaži kiekiai baldų iš Lenkijos.

Gera virtuvė tikrai pagerins Jums gyvenimo kokybę, kadangi gaminimas taps dideliu malonumu, kurį norėsis kartoti vėl ir vėl. Ir jokio skirtumo – iš kur virtuvė bus perkama, kas ją gamino. Svarbiausia, kad ji patenkintų Jūsų asmeninius poreikius.