Susipažinkite – skaniausių Meksikos gardėsių sąrašas

Šiame straipsnyje susipažinsite su meksikietiškos virtuvės saldžiąja dalimi. Meksikietiški saldumynai išvarys Jus iš proto pačia geriausia prasme.

Fresas con Crema

Šis gaivus fresas con crema receptas yra nuostabus, kai uogos yra sezono atributas. Media crema yra sodrus, nesaldintas kremas, randamas bakalėjos parduotuvės kepimo skyriuje arba etninio maisto skyriuje. 

Conchas

Concha (meksikietiška saldi duona) yra pusryčių arba užkandžių pyragas, randamas visoje Meksikoje. Tai puri, į brioche panaši tešla su traškiu „Streusel“ užpilu, suformuota taip, kad ji būtų panaši į paplotėlį. Kepinys gali būti įvairių spalvų ir kitų formų, bet man labiau patinka paprastas ir šokoladinis streuselis. 

Meksikos cinamono sausainiai

Meksikiečių tetos ir dėdės į namus pakaitomis atneša viską nuo pagrindinių patiekalų iki desertų, tokių kaip šis tradicinis meksikietiškas cinamono sausainis, vadinamas reganada.

Naminės Churros

Šios keptos cinamono ir cukraus gėrybės yra geriausios šviežios ir karštos. Išbandykite jas su puodeliu kavos ar karšto šokolado. Tai vienas populiariausių meksikietiškos virtuvės desertų, žinomų kone visame pasaulyje. 

Sopaipillas

Lengvi ir traškūs tešlos sluoksniai, sopaipillas yra saldus būdas užbaigti aštrų patiekalą. Jie yra puikus žiemos desertas, patiekiamas šiltas ir užpiltas medumi ar cukrumi. 

Braškių bazilikų medus 

Pagaminta iš šviežių braškių ir baziliko, autentiškas meksikietiškas paletos receptas liks einamiausias visą vasarą. 

Meksikietiški arbatos sausainiai

Tai švelnūs, trapūs sausainiai, kuriuos mėgsta visi: tiek maži, tiek dideli.

Klasikinis Tres Leches pyragas

Tres leches reiškia „trys pienai“. Šis pyragas gavo savo pavadinimą, nes jame naudojamas trijų rūšių pienas – išgarintas, kondensuotas ir grietinėlė. Dėl lengvos ir erdvios tekstūros pyragas iš kartos į kartą tapo klasika Meksikos virtuvėse. 

Karštas meksikietiškas šokoladas

Šis skanus, ne per saldus meksikietiškas karštas šokoladas yra gausiai pagardintas kakava ir subtiliai pagardintas prieskoniais. Cinamono ir šokolado skonių derinys yra nuostabus! 

Spartusis „Tres Leches“ pyragas

Tai sviestinis pyragas, išmirkytas trijų rūšių piene. 

Arroz Con Leche (ryžių pudingas)

Šis saldus ir paprastas arroz con leche receptas yra autentiškas, patogus ir, žinoma, skanus maistas bet kam. Jums patiks šiltas razinų ir cinamono skonis. Puikiai tinka patiekti ir šaltą.