kontrastingoji singapūro virtuvė

Kontrastingoji Singapūro virtuvė

Singapūras gali būti vadinamas tikru kontrastų miestu. Kiekvienas, kuriam teko ten apsilankyti, galėtų tai nedvejodamas patvirtinti – aplink miestą išsidėsčiusios kaimo vietovės leidžia nutolti nuo miesto triukšmo ir mėgautis absoliučia ramybe.Toks jausmas, tarsi būtum nuvykęs daugiau nei kelis šimtus kilometrų.

Tas pats galioja ir kalbant apie Singapūro virtuvę – skirtinguose miesto kvartaluose galima paragauti visiškai skirtingų šalių patiekalų ir pažinti kitokius skonius.

Net ir gatvėse galite patirti ekstremalių pojūčių ragaudami gruzdintas skruzdėles ar skorpionus. Jeigu būtent šie gyviai jums skamba per mažai egzotiškai, galite paragauti ir varlių šlaunelių – tiesa, jas jau reiktų valgyti specializuotuose restoranuose.

kontrastingoji singapūro virtuvė
Yra galimybė išsirinkti labiausiai patinkančią dar gyvą ir akvariume plaukiojančią varlę, kuri vėliau jau garuos ant jūsų stalo, paruošta su įvairiais papildomais ingredientais.

Singapūro virtuvė garsėja ne tik šiais įmantriais patiekalais – čia galima surasti ir kitų Rytų šalių virtuvių šedevrų. Nors Lietuvoje įvairių turgelių reputacija nėra pati geriausia, Singapūre galima drąsiai mėgautis gatvės maistu ir net neturėti minčių, jog apsinuodysite. Be to, tai yra puiki galimybė susipažinti su įvairių šalių gurmaniškais patiekalais už ypatingai mažą kainą.

kontrastingoji singapūro virtuvė

Nebrangus maistas ir jo gausa yra viena iš priežasčių, jog Singapūro gyventojai ypatingai mėgsta valgyti. Nors patiekalų kainomis Singapūras gali tikrai pasididžiuoti, alkoholio kainos čia kur kas didesnės. Suvalgę sotų ir gurmanišką patiekalą sumokėsite už jį tiek pat, kiek ir už įprasto alaus skardinę.

Po truputį čia pradeda įsitvirtinti ir greito ir nesveiko maisto užkandinės – jos ypač populiarios jaunimo tarpe, tad tikriausiai artimiausiu metu Singapūras nebegalės džiaugtis antrąja vieta pasaulyje pagal žmonių sveikatą – kuo labiau populiarės nesveikas maistas, tuo daugiau apkūnių žmonių vaikščios gatvėmis.

kontrastingoji singapūro virtuvė

Vis dėl to jeigu keliausite į šią šalį susipažinti su Singapūro virtuve, tikriausiai nevalgysite prieš tai minėtuose restoranuose – kur kas įdomesnė turėtų pasirodyti galimybė išbandyti kuo daugiau skirtingų virtuvių ir atrasti naujų skonių.

Pasirinkimas Singapūre iš tiesų yra didelis, tačiau nereiškia, jog visuomet gausite skanaus ir kokybiško maisto – kaip ir visur, taip ir čia galite nusivilti tiek aptarnavimo, tiek ir patiekalo kokybe.