4 priežastys savo racioną paįvairinti kanapių sėklomis

Labai dažnai galima išgirsti pasakymą, kad ką valgai, tas ir esi. Ir iš tiesų – teisybės šiame pasakyme daug. Viskas dėl labai paprastos priežasties – jeigu tinkamai maitinsitės, tai galėsite džiaugtis puiki fizine, emocine bei psichine būkle, išliksite jaunatviškesni, rečiau sirgsite, o, jei susirgsite, tai greičiau ir pasveiksite. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad egzistuoja ypač daug maisto produktų, kuriuos vertėtų įtraukti į savo mitybos racioną.

Vienas jų yra ir kanapių sėklos. Tad pats metas susipažinti su priežastimis, kodėl jos turėtų tapti jūsų mitybos raciono dalimi.

Ypač turtingos vitaminais

Nereikia ir sakyti – jei norite būti žvalūs bei energingi, turėti stiprų imunitetą, rečiau sirgti arba susirgę greitai pasveikti, turime pasirūpinti, kad mūsų organizmui netrūktų įvairių vitaminų. Puikus jų šaltinis yra kanapių sėklos – jose ypač gausu A, B, D ir E grupės vitaminų.

Gausu ir mikroelementų

Tačiau ne tik vitaminai žmogui yra reikalingi. Nepamirškite, kad jeigu norime džiaugtis sveikais, tvirtais bei stipriais plaukais, nagais, oda, kaulais, tai turime gauti pakankamai ir įvairių mikroelementų. Taigi, belieka tik priminti, kad kanapių sėklos taip pat yra puikus jų šaltinis – gausu cinko, kalio, fosforo, mangano, geležies, magnio.

Papildys jūsų organizmą omega 3 ir omega 6 rūgštimis

Daugybė mokslinių tyrimų jau seniai patvirtino svarbią tiesą – kur kas geresnių akademinių bei profesini7 rezultatų pasiekia tie, kurių organizmas gauna pakankamai omega 3 ir omega 6 rūgščių. Na, o mes primename, kad būtent kanapių sėklos yra puikus jų šaltinis.

Mažina potraukį saldumynams

Nors saldumynai vilioja ne vieną, jų svarbu vartoti ypač saikingai, priešingu atveju laukia ne patys geriausi rezultatai. Tačiau, jei jums ypač sunku kontroliuoti suvalgomų saldėsių kiekį, tokiu atveju vertėtų įtraukti į racioną kanapių sėklas, nes jos tiesiog mažina potraukį saldumynams.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad jei į savo racioną įtrauksite šį ypač naudingą produktą, savo organizmą papildysite įvairiais vitaminais, mikroelementais, omega 3 bei omega 6 rūgštimis, o taip pat ir sumažinsite potraukį saldumynams.