Degustacinė turkiška vakarienė su tradiciniais šokiais

Kiekviena pasaulio šalis gali mus nustebinti ir mūsų akis pamaloninti nuostabiais patiekalais. Ne išimtis yra ir Turkija: būtent ši šalis garsėja itin skaniais bei aromatingais patiekalais, kurių verta paragauti bent kartą per gyvenimą. Taigi, degustacinė turkiška vakarienė galėtų tapti puikia dovana sau ar bet kuriam kitam žmogui – antrai pusei, Mamai, Tėčiui, draugui ir t.t. Na, o, jei norite, kad įspūdžių būtų dar daugiau, tai ypač puikiu sprendimu taps degustacinė turkiška vakarienė su tradiciniais šokiais. Tad, leiskitės į smagius nuotykius bei atradimus patys ar kartu su sau brangiais žmonėmis. Na, o, kol kas – kviečiame sužinoti daugiau apie turkiškus patiekalus bei produktus, kuriuos verta degustuoti.


Vienas tradicinių šios šalies patiekalų, kurį verta paragauti ir tikrai nebus sudėtinga pasigaminti patiems, yra kumpir. Be to, drąsiai galima sakyti, kad šis patiekalas yra labai artimas lietuviams: ne paslaptis, kad viena mylimiausių daržovių mūsų šalyje yra bulvė. Na, o šio patiekalo pagrindinis komponentas ir yra bulvė: ji yra įdaroma sūriu, kukurūzais, alyvuogėmis, dešrelėmis bei kopūstais.
Na, o, jei baklažanus mėgstate labiau nei bulves, tuomet pasigaminkite karni yarik. Tai – svogūnais bei faršu įdaryti baklažanai, juos reikia valgyti dar šiltus.


O, kokia vakarienė be deserto? Jis taip pat būtinas. Tad, paskanaukite baklavos ar lokmos ir pasimėgaukite saldžiomis akimirkomis.


Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tokią vakarienę gali surengti ir tiesiog savo namuose, sau ir savo antrai pusei. Pasitelkite seksualią aprangą, išmokite bent kelis turkiškų šokių motyvus, pasigaminkite turkiškų patiekalų (receptus tikrai rasite internete), taip pat pasirūpinkite, kad fone skambėtų turkiška muzika ir patys būsite maloniai nustebinti ypatingu vakaru.