Maisto gaminimas tampa tikra kančia? Tuomet gaminkite lauke!

Saulė šviečia ir visi, įsibrovę į darbą, veržiasi į gamtą. Atšilus orams, pavalgyti gryname ore tampa tikra manija, ir nėra geresnio būdo mėgautis gamta ir maistu nei atsikelti anksti ryte ir išeiti su puodeliu kavos į lauką. Viskas, ko jums reikia, yra kilimėlis, gėrimai ir maistas, kuriuos galima saugiai valgyti bei pamėgta vieta, kurioje surengsite iškylą  su maistu.

Maistas lauke – gera nuotaika ir malonus kvapas

Reikėtų rinktis maistą, kurį mėgstate. Juk maistas yra ne tik energijos šaltinis, bet ir priemonė palaikyti puikią komandos ar šeimos narių nuotaiką bei motyvaciją. Norint smagiai praleisti laiką iškyloje savo kieme ar už jo ribų svarbu pasirinkti tokį maistą, kuris neapsunkintų jūsų ir galėtumėte jaustis gerai ir sočiai. Vasaros metu būtina pasirūpinti gėrimais. Žinoma, smaližiai dažniausiai nori saldžių, gazuotų gėrimų, iš kurių nėra didelės naudos, dėl to geriausia rinktis vandenį. 

Maisto gaminimo pasirinkimo būdų apstu: nuo namie įprastos keptuvės, orkaitės, beveik kiekvieno namuose esančių šašlykinių, iki plataus pasirinkimo kepsninių. Tikriausiai pabodęs ruoštas maistas keptuvėje, priverčia susimąstyti apie kitas, skanesnio ir įdomesnio ruošimo galimybes, suteikiant tiek gaminimo procesui pridėtinę vertę, tiek malonumą valgant gomuriui. Koks vis dėlto yra geriausias pasirinkimas? Gaminti kieme – tikra palaima, kuomet turime šašlykinę ar tinkamas groteles, ant kurių norisi gaminti mėsą. 

Maisto gaminimas įprastoje orkaitėje tapo įprastu patiekalu visiems. Žinoma, privalumas tas, kad mėsą, žuvį, daržoves ir kitus įvairių spektrų patiekalus galima kepti bet kuriuo metų laiku ir dienos metu. Įprasta problema yra ta, kad kepant mėsos patiekalus orkaitėje jie lieka dehidratuoti. Internete galite rasti daugybę receptų ir patarimų apie mėsos sultingumą ir švelnumą. Tačiau dėl to virimo procesas turėjo būti trumpesnis nei valanda, ir tai tapo visa diena, o marinavimo rezultatas jaučiasi labai mažas. Ar verta pusę dienos stengtis valgyti skaniai? Galbūt geriausia turiningai praleisti laisvalaikį, užsiimti mėgstama veikla ir pagaliau leisti laiką su brangiausiais žmonėmis? 

Pasirinkus maisto gaminimą lauke, galima sugalvoti ne tik įdomius patiekalus, bet ir išlyką, kuri bus nepamirštama visą vasarą. 

Skanus maistas ir iškyla – geriausias vasaros sprendimas

Norisi surengti iškylą, kuri būtų nepamirštama visą vasarą? Geriausia rinktis žinomas vietas, kuriose galėsite pasislėpti nuo kaitrios vasaros saulės, atsigaivinti šaltu vandeniu. Kuomet yra labai šilta, geriausia iškylas rengti savo namo terasoje, tokia iškyla bus patenkinti ir draugai, ir šeima. Tegul jūsų iškyla būna paprasta. Pasistenkite, kad visus iškylos produktus būtų paprasta transportuoti ir kad jie daug nesvertų. Kai kurios iškylų vietos ar stovyklavietės būna toli nuo kelio ir iki jų kartais tenka nemažai eiti pėsčiomis. Rinkitės vienkartinius indus – jie bus tikrai lengvi. 

Geriausia iškyla yra terasoje, kuri išdailinta teminiais papuošimais ir kvepia naminiu maistu. Jei dar neturite terasos, čia rasite daugiau informacijos apie jas: https://terasustatyba.lt/terasos-kaina/. Lauko terasos kaina priklauso nuo daugelio skirtingų aspektų, todėl vien tik matmenų nepakanka, norint pasakyti kiek kainuos lauko terasos įrengimas. Kaina priklauso ne tik nuo terasos dydžio, bet ir nuo jos vietos, formos, pasirinktų naudoti medžiagų, papildomų priedų (stogas, turėklai, pakopos), kuriuos norite įsirengti.

Terasos darbų kaina taip pat priklauso nuo to, kur ir kaip greitai norėsite įsirengti terasą. Mums svarbu susipažinti su jūsų sklypu ar stogu, kad galėtume pateikti tikslų pasiūlymą. Kaina taip pat priklauso nuo pasirinktų naudoti medžiagų. Terasos statyboje kainą lemia jūsų išsirinkta mediena (pušies, termomediena, egzotinė) ar WPC lentos. Terasų montavimo įkainiai taip pat priklauso nuo pasirinktų atramų ir karkaso tipo, nes skirtingos medžiagos ar skirtingi terasų tipai reikalauja skirtingų darbų atlikimo.