Nežinote kaip sveikai maitintis?

Sveika mityba gali atrodyti visai nepasiekiamas tikslas, nes nežinoma už ko griebtis: juk šitiek daug sveiko valgiaraščio receptų ir sveikos mitybos patarimų visuomenėje. Žinotina begalės vaisių, daržovių ir kitų maisto produktų gerosios savybės, jos dažnai siejamos su ekologiją. Tačiau maistas yra tik tada sveikas, kuomet jis yra tinkamai pritaikytas konkrečiam žmogui. Tokiu atveju verta apsilankyti pas gydytoją dietologą.

Dietologijos mokslas šiais laikais yra pakankamai gerai išvystytas. Gydytojas dietologas – viena sunkiausių specialybių, nes reikia žinoti ne tik apie tinkamo mitybos plano sudarymą, tačiau išmanyti ligas, jų pasireiškimo pobūdį. Tai lyg antras šeimos gydytojas, kuris padeda esant negalavimams. Viso labo, kai kurie gydytojai ir jų išrašomi vaistai gali nepadėti, tuomet į pagalbą pasitelkiama dietologo konsultacija, padedant žmogui pakeisti mitybos planą, taip slopinant ir pašalinant ligas ir jų priežastis, su kuriomis nesusidoroja įprasti gydytojai.

Itin svarbu pasirinkti gerą savo srities specialistą, norint neišmesti pinigų į balą, bet geras dietologas yra brangus Lietuvoje, ypatingai žinant daugelio žmonių finansinę padėtį ir lyginant su paslaugų ir prekių kainomis. Gydytojo dietologo Vilniuje kainos paprastai būna dar didesnės, negu kituose miestuose. Tačiau Vilniaus dietologijos centras gali pasiūlyti labai geras paslaugas, gerus specialistus už prieinamą kainą, tuo galime įsitikinti ir paneigti kai kurių paslaugų kainų išaugimą sostinėje.

Dietos centras Vilniuje – pats geriausias pasirinkimas, norint pagerinti savo fizinę, dvasinę, ir sveikatos būklę už palyginus mažas kainas. Gydytojas dietologas rengiant mitybos planą atlieka tyrimus, atsižvelgia į kūno masės indeksą, sveikatos būklę ir fizinį aktyvumą. Su dietologo pagalba žmogui parenkamas individualus mitybos planas, kuris patenkina fiziologinius unikalaus organizmo poreikius. Sveika mityba nėra paprasčiausia dieta, tai yra gyvenimo būdas, norint išlikti žvaliems, gražiems, energingiems ir palaikyti savo sveikatą iš vidaus.

Sveika mityba ypatingai svarbi turint cukrinio diabeto, širdies ir kraujagyslių, skrandžio ir virškinimo sistemos, sąnarių, inkstų, migrenos, esant alerginiams susirgimams. Gydytojas dietologas padeda įveikti susirgimus. Sveikai maitintis svarbu ir tiems, kurie neturi sveikatos problemų, norint išvengti, bet kada pasirengusias užpulti ligas. Apie sveiką mitybą galima sužinoti daugiau www.dietoscentras.lt.