Kaip išsirinkti kokybišką mėsą?

Maisto gaminimui sau ir visai šeimai kiekvieną dieną skiriama nemažai brangaus laiko, kuris virtuvės gyvenimo mėgėjams tampa tikru malonumu. Dar geriau jaučiamasi, kuomet dar gaminimo procese leidžiame sau šiek tiek pasukčiauti ir paragauti ruošiamo maisto. Dažnai rezultatas nuvilia, jeigu parenkami nekokybiški maisto produktai.

Mėsos produktų svarba:

Mėsa ir jos gaminiai užima nemažą vietą kiekvieno gyvenime. Jai ruošti bei marinuoti skiriamas malonus laikas, siekiant gauti kuo geresnį rezultatą, juk visi norime palepinti savo šeima ir artimiausius žmones. Mėsos svarba atsispindi ne tik gomurio patenkinimui, bet ir naudingam organizmui medžiagų įsisavinimui.
Mėsos gaminiai turi daug energetinės vertės, ypatingai paukštiena. Patarimai mėsai ruošt yra itin svarbūs. Ne veltui sportininkai valgo virtą paukštienos krutinėlę, mat verdant bet kokią mėsą prarandama mažiausiai naudingų mikroelementų ir B grupės vitaminų.

Svarbu šeimai:

Kiekvieną dieną gaminant ne tik sau, bet ir mažiesiems šeimos nariams, svarbu užtikrinti, kad mėsa ir jos produktai atitiktu aukščiausios klasės standartus. Ekologiškai užauginta mėsa skiriasi nuo įprastos, didžiosiuose prekybos centruose parduodamos produkcijos. Augančiam organizmui ypatingai svarbu pateikti tokį pietų stalą, kuris būtų naudingas vystymuisi ir draugiškas aplinkai. Nuo pasirenkamos valgyti mėsos priklauso gyvenimo kokybė.

Renkantis kokybiškus mėsos gaminius:

Kokybiškos mėsos svarba yra labai aktuali šiandien, nes daugelyje parduotuvių sunku rasti ekologiškus produktus, o sostinėje teks sunkiai paieškoti gerą mėsos gaminių prekyvietę. Renkantis mėsą, reikia atsižvelgti į produkto išvaizdą, spalvą, taip pat ir į kvapą, kuris dažnu atveju išduoda, ar mėsa tikrai šviežia.

Mėsa ir mėsos gaminiai kaip ir bet kuris kitas maisto produktas dažnai patraukia akį ir galiausiai galima apsispręsti, ar skanu bus, ar ne. The Farm mėsos prekių parduotuvėje galima rasti daug akį patraukiančių mėsos produktų kaip dešrelės, tinkančios kiekvienam skoniui: su petražolėmis bei česnaku, aštrios, brandintos ir dar daug kitų skonių, kuriuos verta išbandyti.

Ekologišką, atrinkta mėsos produkciją iš Lietuvos ūkių galima rasti tik Vilniaus mėsos parduotuvėje The Farm, kurios produkcijoje virtuvės šedevrui paruošti atrandama kiekvienam skoniui tinkanti mėsa kaip: jautiena, kalakutiena, vištiena, ėriena, antiena, netgi putpelių mėsa.