Kiek kainuoja virtuvės baldai?

Ne tik moterims, tačiau ir vyrams virtuvė labai dažnai yra pati svarbiausia vieta, kurioje gera ne tik gaminti, valgyti skanų maistą, tačiau ir gaminant atsipalaiduoti. Visiškai natūralu, kad maisto gaminimo malonumas neatsiejamas nuo tinkamos aplinkos, kurią kuria sienos, baldai, smulkmenos, buitinė technika… Sakysite sunku suderinti visus komponentus, kad pavyktų džiaugtis išties skoningai atrodančia virtuve? Nėra sunku, tik reikia žinoti – ko Jūs norite.

Pirmiausia pradėkime nuo baldų. Ar Jums tinka tokie, kurie jau yra pagaminti, ar norite baldų pagal individualų užsakymą? Sunku atsakyti, kadangi norai kartais kertasi su galimybėmis? Jūsų dėmesiui – šis straipsnis yra puiki pagalba.

Virtuvės baldų gaminimas pagal individualius poreikius: kainos ir aspektai

Šiais laikais gana populiaru užsisakyti virtuvės baldus pagal individualų užsakymą. Kodėl šis atvejis pasiteisina? Kadangi netradicinėse virtuvėse netinka standartinai baldai, o šiais laikais labai dažnai perkami mažiukai butai, tad kiekvienas centimetro panaudojimas yra labai svarbus.

Visgi, užsisakant virtuvės baldus pagal individualius užsakymus turite nepamiršti, kad tai yra kur kas brangesnis pasirinkimas. Vidutiniškai virtuvės baldai kurti individualiai žmogui kainuoja nuo 3 000 iki 5 000 eurų. Tai – tik vidutinė suma, kadangi rinkoje populiarūs net dešimt tūkstančių kainuojantys baldai. Viskas priklauso nuo to, ko žmogus nori.

Kodėl pasirenkami virtuvės baldai pagal individualius poreikius, kai jie tokie brangūs?

  • Kaip jau minėjome – tinka individualiose situacijose.
  • Gaminimo metu naudojamos konkrečiai kliento prašomos priemonėms.
  • Galima pagaminti nestandartinius stilistinius sprendimus. Žinoma, tai dar labiau kelia kainą.
  • Toks baldas bus vienetinis.

Standartiniai, pagaminti virtuvės baldai: kainos ir aspektai

Jeigu kaina Jus išgąsdino, tokiu atveju siūlome susipažinti su jau pagamintais baldas, kurių rinkoje – apstu. Kol vieniems reikia tik vienetinio modelio, tuo tarpu kiti džiaugiasi ir standartiniais gaminiais, kurių vienetas kainuoja iki 2 000 eurų. Žinoma, kainos taip pat labai kinta, tačiau palyginimui – 2 arba 3 kartus pigiau nei baldų gaminimas pagal asmeninius poreikius.

Ar tuomet tas individualumas vis dar išlieka toks svarbus, kai kainos skirtumas – didelis?

  • Baldų kaina yra kur kas mažesnė.
  • Pasiūla – ypač plati. Kadangi šiais laikais pirkti internetu yra labai paprasta ir tai nereikalauja daug laiko – peržiūrėti įvairius pasiūlymus galima greitai ir paprastai. Taigi, galvodami, kad Jūsų poreikius patenkins tik individualus užsakymas – pirmiausia susipažinkite su pasiūla. Tikėtina, kad Jums tinkantis baldas jau yra pagamintas.
  • Labai vertinama tai, kad nereikia laukti, kol baldas bus pagamintas. Pagal individualius poreikius kuriami baldai gali būti gaminami net metus. Tuo tarpu čia tereikia kelių mygtukų paspaudimu užsisakyti baldą iš elektroninės prekybos vietos ir laukti, kol jis bus pristatytas iki Jūsų nurodyto adreso.
  • Jeigu vienetiniai baldai vertinami todėl, kad klientas gali pasirinkti medžiagą iš kurios baldas yra gaminamas, tai šiuo atveju standartiniai baldai taip pat turi šią savybę. Tiesiog, kaip minėjome, pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ras tai, ko ieško.

Kiek kainuoja virtuvės baldai? Jie gali kainuoti 1 000 eurų ir gali kainuoti 10 000 eurų, taigi, viskas priklauso nuo Jūsų poreikių bei galimybių.