Braškių laistymo sistema

Braškės – mėgstamiausias ir greitai užauginamas produktas

Pradėti galvoti apie pavasarinius daržo darbus niekada nėra per anksti. Vos spėjus nuimti derlių jau galima rūpintis kitų metų derliumi, galvoti ką reikės pasėti, kaip pasirūpinti vaisiais, uogomis ir daržovėmis, ką įsigyti, norint palengvinti sau darbus. Tikriausiai niekas neprieštarautų, kad būtent braškės yra jeigu ne vienos mėgstamiausių, bet tikrai vienos populiariausių uogų lietuvių tarpe. Tai, kaip jas užauginti?

Kokias braškes pasirinkti?

Braškės yra tikrai mėgstamos ir visai nesunkiai užauginamos uogos. Jų yra ne viena rūšis, o kokias pasirinkti priklauso nuo kiekvieno individualiai. Jeigu esate užkietėję braškių gerbėjai ir tiesiog kiekvieną pavasarį tirtate kaip norite paragauti šviežių, pačių augintų braškių – jums tiktų ankstyvosios braškės. Jos pradeda augti ir duoti vaisių anksčiau už kitas braškes, todėl mėgautis jų skoniu galite dar greičiau. Turėdami vietos darže tikrai galite užsisodinti ir vėlyvąsias braškes, kurios duoda vaisių dar vėliau nei ankstyvosios braškės, todėl pabaigę vienų braškių rūšių sezoną dar kurį laiką tikrai galite džiaugtis jų skoniu dėl vėlyvųjų braškių.

Braškių laistymo sistema

Norėdami palengvinti sau darbus darže tikrai galite įsigyti braškių laistymo sistemą, kuri padeda daug paprasčiau pasirūpinti šios rūšies uogomis. Neapsirikite, šią sistemą verta išbandyti ir naudoti nebūtinai auginant dideles ir ilgas braškių lysves, ji tikrai atsiperka ir tiems, kurie jų turi mažiau.

Braškių laistymo sistema sudaryta iš kelių dalių, o kiekviena jų atlieka tam tikras funkcijas. Šio tipo laistymo sistema turi specialius lašintuvus, kurie lieja braškes. Taip pat viena iš dalių – trąšų dozavimo įrenginys – jis pasirūpina, kad braškės ir kitos daržo gėrybės būtų patręštos, gautų reikiamų vitaminų, tačiau kad jų gautų ne per daug. Plačiau apie braškių laistymo sistemas galite pasidomėti: https://laistymoiranga.lt/laselinis-laistymas-kapiliarai/laseline-juosta

Įsigykite laistymo sistemas nebūtinai braškėms. Jų yra labai įvairių ir kiekviena tikrai padeda daržo ir sodo darbuose. Jeigu esate „žalias“ sodininkas, tai tikrai kiekvieno pirkimo atveju galite pasitarti su specialistais. Jie pataria kaip ne tik įsigyti laistymo sistemas, bet ir kaip jas įsidiegti, efektyviai naudoti ir užsiauginti mėgstamiausius vitaminų šaltinius.