Formelės ir indai biriems produktams. Kokį įvaizdį jie kuria Jūsų namams?

Kiekvienas turime savo mėgstamiausią skanėstą, vieniems tai sūrelis, kitiems traškučiai, o tretiems – keksiukai. Keksiukai yra pyragaičiai, kuriuos gali pasigaminti kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas. Taip pat svarbu, kur stovi produktai, reikalingi jiems pagaminti. Biriems produktams reikia birių produktų indų.

KOKIŲ PRIEMONIŲ REIKIA NORINT PASIGAMINTI KEKSIUKUS?

Jei norite, kad keksiukai Jums išeitų iš pirmo karto, geriausia yra naudotis jiems skirtais įrankiais. Visus keksiukams naudojamus įrankius galite rasti parduotuvėse. Ko reikės:

  1. Reikalingos formelės, į kurias dedami keksiukai. Dažniausiai jos būna silikoninės arba popierinės. Kurias geriausia rinktis? Jei valgysite namuose rinkitės silikonines keksiukų formeles, nes jas galima naudoti daug kartų ir jos draugiškos aplinkai. Jei norite mėgautis gražiu vaizdu ar keksiukais dalintis su savo draugais – rinkitės popierines keksiukų formeles. Jos būna įvairių dydžių ir spalvų, išmargintos gražiausiais raštais.
  2. Keksiukams gaminti reikalingas maišymo indas. Jame reikia sudėti ingredientus ir viską sumaišyti. Tai galima daryti ir paprastame inde.
  3. Kiaušinių plaktuvas taip pat reikalingas gaminant keksiukus, nes reikia plakti daugiau nei vieną kiaušinį. Jei keksiukus ruošiate didelei žmonių kompanijai – plaktuvas bus Jums didelis pagalbininkas.
  4. Skarda taip pat reikalinga, nes į ją reikia dėti keksiukus. Tuomet keksiukai bus gražios formos, lyg pirkti parduotuvėje.

Kiekvienas gali rinktis, ar įsigyti prekes, bet jei norite, jog keksiukus pagaminti Jums išeitų iš pirmo karto ir nesudėtingai, turite turėti visas reikiamas priemones. Tuomet užteks keksiukus apipilti cukraus pudra ir ragauti.

KOKIUS INDUS RINKTIS BIRIEMS PRODUKTAMS?

  • Be cukrinės dauguma neįsivaizduoja savo virtuvės. Joje ne tik cukrus gražiai atrodo, bet ir užima mažiau vietos.
  • Taip pat estetiškai atrodo ir produktai sudėti į birių produktų indus. Juos galima laikyti spintelėje ir ant jos, nes atrodo itin gražiai. Birių produktų induose gali stovėti grikiai, ryžiai, miltai, makaronai ir daugybė kitų produktų. Jei visi produktai stovės tokiuose induose, Jūs sutaupysite daug vietos, viskas atrodys estetiškai.

Jei norite įsigyti keksiukų formelių ir kitų jiems reikalingų priemonių, indų biriems produktams užsukite į gerduva.lt elektroninę parduotuvę. Čia rasite itin stilingų dizainų, kurie papuoš Jūsų namų virtuvę.