Jus pasitinka Turkijos saldumynai

Pigios kelionės į Turkiją

Turkija garsėja savo tradicijomis, tai labai įdomi šalis, į kurią suvažiuoja užsieniečiai iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų. Turkai yra svetingi žmonės, tad nenustebkite, jeigu vos atskridus į šalį, jus užsipuls turkas taksistas, maloniai siūlydamas savo paslaugas, jeigu prekeivis primygtinai siūlys savo prekes – neišsigąskite ir nesutrinkite, toks tas turkų būdas, taip pas juos priimtina.

Pigios kelionės į Turkiją

Pigios kelionės į Turkiją organizuojamos nuolatos. Kodėl? Pigios kelionės į Turkiją suteikia teisę aplankyti šalį kiekvienam, kurie neuždirbta tiek daug pinigėlių, kurie galbūt šiltuoju vasaros sezonu negali sau leisti atostogauti, nes tai jam per brangu. Neverta nusiminti, nes pigios kelionės į Turkiją organizuojamos ir kai Lietuvoje žiema, kai Turkijoje klimatas yra šiek tiek vėsesnis, bet tikrai ne toks šaltas, kad nebūtų įmanoma atostogauti.

Turkijos kultūra

Turkų kultūra labai įdomi, įdomūs turkų papročiai, tradicijos. Tradicijos šiuo atveju aprėpia daug žodžių, nes turkai turi daug tradicijų, o viena iš jų – maistas. Turkijos maistas tikrai garsėja visame pasaulyje, nes turkų virtuvė yra labai įvairi ir plati. Kiekvienas, atvykęs į Turkiją, gali paragauti jų tradicinių patiekalų ir likti nustebęs, nes ką jau ką, o turkai gaminti moka.

Bene populiariausi Turkijoje yra kebabai. Kebabai yra atkeliavę ir į Europos šalis, tačiau nuvažiavus į jų gimtinę, tikrai įmanoma paragauti tai, ko dar niekada nesate ragavę – kebabų pasirinkimas ir jų paruošimas iš ties platus.

Turkiški saldumynai

Turkiški saldumynai – apie juos sklando legendos, o kiti juos iš Turkijos vežasi tiesiog maišais. Turkiški saldumynai yra labi labai gardūs. Turkai tikrai turi brandų konditerijos meną, kuris vyrauja jau nuo senovės, iki pat šių laikų. Nuo XVI amžiaus turkų konditerija turėjo įtakos Europos konditerijai – dėl to turkams tik reikia pasakyti didelį ačiū. Kodėl jie tokie ypatingi? Turkiški arba kitaip rytietiški saldumynai yra gaminami iš pačių įvairiausių rūšių, todėl jų įvairenybė yra iš tie didelė. Vieni turkiški saldumynai yra daromi tiesiog rankomis, kiti kišami į orkaitę, o dar kituose galima rasti pačių įvairiausių vaisių, riešutų ir kitų gardėsių. Mėgstantys saldumynus, tikrai negalės atsidžiaugti Turkijos siūlomomis gėrybėmis.