Ko dar nežinojote apie Makao virtuvę?

Ko dar nežinojote apie Makao virtuvę?

Makao virtuvė smaližius labiausiai džiugina įvairiais iki šiol nematytais desertais, tačiau čia galima surasti ir kur kas daugiau. Ganėtinai kontrastingas kraštas gali ne tik supažindinti su šiuolaikiniais maisto šedevrais, bet ir pasiūlyti įvairiausių iki tol neregėtų patiekalų – tereikia žinoti, kur būtina nueiti.

Apsirikti nesunku, kai aplink tiek daug nieko gurmaniško nežadančių greito maisto restoranų – juos galite aplankyti ir savoje šalyje, tad reikėtų šiek tiek pasivaikščioti ir susipažinti su tradicine Makao virtuve. Miesto centre rasite nemažai gerų restoranų, kuriuose bus patiekti būtent šiam kraštui būdingi patiekalai. Jums beliks tiesiog išsirinkti labiausiai patikusį – pagal kainą, o galbūt pagal gražią iškabą ar malonius padavėjus.

Ko dar nežinojote apie Makao virtuvę?

Nors saldumynai iš tiesų dažniausiai užgožia visus kitus patiekalus, čia tikrai rasite ką paragauti. Makao virtuvėje yra populiaru maistą kepti įvairiais būdais – galėsite rasti tiek paprastai, tiek ir ant grilio iškeptų patiekalų. Ši virtuvė garsėja savo šiuolaikiškumu, sugebėjimu sumaišyti visiškai skirtingų kraštų patiekalus, taip sukurdama savitą, Makao kraštui būdingą skonį.

Kontrastais žavi ir pats miestas – šalia kinų šventyklos galime išvysti portugalų bažnyčią, o kai kurie vietinių gyventojų namai yra pagražinti įvairiais vakarietiškais elementais. Dėl to nenuostabu, jog Makao virtuvė taip pat labai įvairiapusiška.

Ko dar nežinojote apie Makao virtuvę?

Tiems, kurie nenori susigadinti nuomonės apie Makao virtuvę, nereikėtų užklysti į maisto turgelius, kurie yra skirti ne turistams. Čia perkami produktai, kurie vėliau atsidurs ant jūsų stalo, tačiau iki tol dar turės nueiti ilgą kelią. Kruvini prekystaliai, šokinėjančios dalys žuvies, kuri dar prieš kelias minutes buvo gyva – tokių vaizdų dar ilgai negalėtumėte pamiršti ir pagamintas maistas tikriausiai šiek tiek prarastų savo žavesį ir unikalumą. Nebent mėgstate ekstremalius pojūčius.

Makao virtuvė taip pat garsėja ypatingais vynais, tad atvykus būtinai reikėtų aplankyti Vyno muziejų – čia galėsite paragauti pačių įvairiausių rūšių vyno, išgirsite įdomiausių istorijų, kurios vėliau padės išsirinkti geriausią variantą jūsų pietų stalui.

Ko dar nežinojote apie Makao virtuvę?

Mėgstantiems nesveiką maistą ir negalintiems jam atsispirti net ir kelionės metu, būtina išbandyti vietinės Makao virtuvės mėsainio versiją – kiaulienos kotletą su bandele. Dažniausiai jokių papildomų ingredientų nerasite, tačiau tikrai sužavės beveik nacionaliniu laikomas padažas, pagamintas iš kario ir kokosų pieno. Tai tikrai labai geras pasirinkimas – pasijausite beveik kaip greito maisto užkandinėje ir tuo pačiu geriau pažinsite vietinį Makao maistą.