Užkandžių bei saldumynų rinkiniai – pasaulio skoniai dėžutėje

Mūsų skonio receptoriai yra galingas ginklas, leidžiantis „patirti“ ir pažinti pasaulį per skonį. Skonis, žinoma, yra individualus dalykas: vieniems skanu tai, kas saldu, kitiems – tai, kas rūgštu, o tretiems – viskas, kas kartu. Žinoma, yra ir tokių, kuriems itin sunku apsispręsti, kokius užkandžius ar saldainius pasirinkti, nes tiesiogine šio žodžio prasme norisi išragauti viską. Žinote, kas gelbsti tokiu atveju? Užkandžių bei saldainių rinkiniai!

CANDY POP MYSTERY BOX saldainių rinkinys – tiems, kuriems sunku išsirinkti

Tikri smaguriai žino, kad būna momentų, kai sunku apsispręsti, kokie skoniai esamuoju momentu labiausiai nudžiugintų jų gomurį bei skonio receptorius. Tokiais atvejais patartina rinktis saldainių rinkinį, žinomą CANDY POP MYSTERY BOX pavadinimu. Šiame rinkinyje sudėta daugybė Europos ir Azijos žemynuose bei JAV mėgiamų nerealaus skonio batonėlių, guminukų, sausainių bei saldainių, taip pat įvairiausių užkandžių, įskaitant pasižyminčius itin aitriu skoniu. Toks rinkinys, kaip jau buvo minėta, tobulai tinka tiems, kurie neišsirenka ko nori, ir tiems, kurie ieško naujų, dar neatrastų skonių, o jų šiame rinkinyje tikrai apstu.

XTRA SOUR MYSTERY BOX rinkinys rūgščių saldumynų mėgėjams

Rinkinys, žinomas XTRA SOUR MYSTERY BOX pavadinimu, yra sukurtas tiems, kurie dievina viską, kas rūgštu. Žinoma, rūgščių skanėstų pasirinkimas pasaulyje tikrai nėra skurdus, o tai reiškia, kad tobulai rūgštaus deserto paieškos gali užtrukti. Tikriausiai yra tekę girdėti posakį, kad nėra padėties be išeities. Šis atvejis būtent toks. Drąsiai galima teigti, kad minėtame rinkinyje yra sudėti geriausi, kruopščiai atrinkti bei akimirksniu gaivinantys rūgštūs gėrimai, saldainiai, guminukai bei kiti skanėstai.

CANDY POP SNACK BOX – rinkinys, skirtas užkandžių mėgėjams

Kukurūzų arba bulvių traškučiai, pretzelių gabaliukai ir daugybė kitų nematytų ir dar neatrastų užkandžių idėjų „slepiasi“ rinkinyje, vadinamame CANDY POP SNACK BOX. Šis rinkinys puikiai pasitarnaus tiek laukiant svečių, tiek jaukiai įsitaisius mėgiamame fotelyje, žiūrint seną filmą ar mėgiamą serialą. O Jūs, ar jau ragavote visą pasaulį spėjusių užkariauti skanėstų?