Šventinė apranga moterims – kokių klaidų vengti?

Šventinė apranga moterims – kokių klaidų vengti?

Ne paslaptis, kad šventės yra vienas gražiausių dalykų gyvenime, todėl, nieko keista, kad joms ruošiamės ypač atsakingai. Belieka tik pridurti, kad šventiniai drabužiai taip pat yra itin svarbus elementas. Tačiau, kaip pasirinkti tinkamus? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad  pasirenkant šventinę aprangą yra daroma labai daug įvairių klaidų. Taigi, kokių klaidų reikėtų vengti moterims, pasirenkanti šventinius drabužius?

Netinkamas audinio storis

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad didelė moterų daro svarbią klaidą – renkasi audinį, tačiau neatsižvelgia į metų laiką. Dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad svarbu laikytis vienos taisyklės: jei šventė vyksta pavasarį, tai reikėtų rinkis drabužius, kurie yra pagaminti iš plono audinio, o, jeigu šventę vyksta vėlyvą rudenį arba žiemą, tuomet drabužiai turėtų būti iš storesnio audinio.

Blizgantys audiniai – ne visada geras pasirinkimas

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dauguma moterų yra linkusios galvoti, neva blizgantys audiniai visuomet yra geras pasirinkimas, kai reikia šventinių drabužių. Visgi, tai – netiesa: blizgius audinius vertėtų rinktis tik tuo atveju, jei laukia itin iškilmingas renginys arba Kalėdų, Naujųjų metų sutiktuvės.

Netinkamas dydis

Taip pat reikėtų pakalbėti ir apie dar vieną atvejį: galite pasirinkti pačius gražiausius šventinius drabužius, tačiau, jeigu jų dydis bus netinkamas, bendras vaizdas nedžiugins. Taigi, nedarykite labai svarbios klaidos ir rinkitės tik tuos šventinius apdarus, kurie jums puikiai tinka savo dydžiu. 

Taigi, jei norite atrodyti iš tiesų puikiai atėjus svarbiai progai, tuomet paisykite šių svarbių detalių: vasarą ir pavasarį rinkitės lengvus ir plonus audinius, o rudenį ir žiemą – rinkitės iš storesnių audinių pagamintus draugužius. Taip pat nepamirškite, kad blizgūs audiniai geriausiai tinka ypač iškilmingoms progoms, Kalėdoms, Naujųjų metų sutikimui. Na, ir taip pat svarbu pasirinkti tinkamą dydį. 

Daugiau pastebėjimų galite rasti http://www.idk.lt/.