Įdomus būdas pasipiršti – sužadėtuvių žiedas paslėptas Indiškame ar kitokios virtuvės maiste

Žiedas sužadėtuvėms

Pasipiršimo ceremonija turi būti itin romantiška ir labai gerai apgalvota. Juk moteris, apie įspūdingą ir žadą atimantį vakarą galvoja visą savo gyvenimą. Taigi, būdas, kuriuo nusprendžiate dovanoti sužadėtuvių žiedą savo išrinktajai yra labai svarbus. Ne paslaptis, jog nuo padovanoto žiedo ceremonijos, gali priklausyti visas likusis gyvenimas. O tiksliau, mergina ištars taip ar ne.
Trūksta idėjų? Jeigu iš tiesų norite nustebinti savo merginą, kuri turi puikų humoro jausmą, sužadėtuvių žiedą galite paslėpti maiste! Kad būtų aiškiau, jau nepirmus metus Youtube kanalas „lūžta“ nuo daugybės video peržiūrų, kurių metu, vaikinai peršasi savo merginoms pačiu originaliausiu būdu: prabangiame restorane užsakę maistą, kurio viduje slypi pati didžiausią, ašaras ir šypseną sukelianti dovana – žiedas.

Sužadėtuvių žiedas merginai
Dėl tam tikrų priežasčių, šiai ypatingai progai, vyrai renkasi Indijos virtuvę. Jau nuo senų laikų, Indijoje, yra nuoširdžiai tikima meile, jos tvirtybe bei išsaugojimu. Moterys, gyvenančios dėl savo vyro ir vaikų gerovės, šeimą lepina išskirtinio skonio patiekalais, kurie yra patiekiami pagal senąsias tradicijas. Vyras ir moteris, maitina vienas kitą, taip išreikšdami tyrumą ir šiltus jausmus.

Žiedai sužadėtinei
Grįžtant prie sužadėtuvių žiedo pateikimo maiste, galima sugalvoti begalę įdomių dalykų. Originalu žiedą pateikti deserto forma. Įsivaizduokite, vakaras ir galų gale vakarienė jau eina į pabaigą, o jūsų būsima nuotaka visiškai nieko nenutuokia ir net nesitiki, kad šis vakaras bus ypatingas. Kai staiga, prie jos prieina žaviai pasipuošęs vyriškis, nešantis nieko neįprastą, specialiu dangčiu uždengtą padėklą su pyragaičiu. Pirmas ir labiau paprastas variantas: uždėti žiedą ant pačios deserto viršūnės, kad mergina iš karto pamatytų žiedą. Antras, kiek įdomesnis, tačiau kiek sudėtingesnis – paslėpti žiedą deserto viduje. Žinoma, geriausias variantas yra viską kruopščiai suplanuoti ir paprašyti, kad žiedas būtų paslėptas kartu su dėžute. Juk nei besiperšantis jaunuolis, nei mergina – nenori sugadinti dailaus žiedo maistu.

Pasirūpinus puikia idėja, svarbu pasirūpinti ir pačiu žiedu. Juk visų svarbiausia, kad sužadėtuvių žiedai būtų kokybiški, unikalaus dizaino ir sužavėtų net pačias stilingiausias. Renkantis, būkite atidūs. Visų pirma, sužinokite savo mylimosios piršto dydį. Visų antra, pirkite jos labiausiai patinkančio „metalo“ žiedą. Viskuo pasirūpinus, liks ištarti tik pačius svarbiausius žodžius: ar tekėsi už manęs?