Meksikietiški restoranai Vilniuje

Meksikiečių virtuvė daugelį žavi ir patraukia savo ryškiais bei sodriais aromatais, skoniais bei spalvomis. Mėgstama ši virtuvė ir mūsų šalyje. Na, o mes kviečiame sužinoti apie meksikietiškus restoranus, įsikūrusius Vilniuje.

SOFA DE PANCHO

Šis restoranas duris pravėrė dar 2012 – aisiais metais ir jau turi daug gerbėjų, kurie negali įsivaizduoti nei savaitės be gardžių ir kvapnių meksikietiškų patiekalų. Įdomu ir tai, kad šiame restorane autentiški Meksikos virtuvės receptai yra sujungiami su moderniomis naujovėmis. Takos jau seniai tapo šio restorano vizitine kortele. Tačiau ir be jų, čia galima paragauti ir daug kitų nuostabių patiekalų. Ir nors meksikietiška virtuvė neatsiejama nuo mėsos, čia galima paragauti ir labai gardaus vegetariško troškinio.

GUACAMOLE

Šio restorano meniu dominuoja tokie patiekalai kaip buritos, enčilados, takos, kesadilijos, fadžitos ar načios, tad meksikietiškos virtuvės gerbėjai tikrai ras kuo palepinti savo gomurius. Beje, skonių gama – ypač plati: nuo itin švelnių iki pačių aštriausią.

NO FORKS

Dar vienas puikus pasirinkimas meksikietiško maisto gerbėjams. Rasite visko – nuo traškių kukurūzų paplotėlių iki meksikietiškos vištienos sriubos ar meksikietiškais ingredientais skanintų salotų. Tai – vieta visiems, kuri nori skaniai bei greitai pavalgyti bei prisiliesti prie meksikietiškos virtuvės paslapčių

MEKSIKA

Tai yra pirmasis bei ilgiausiai veikiantis meksikietiškos virtuvės restoranas mūsų šalies sostinėje. Rasite ypač įvairių patiekalų, be to, taip pat jūsų laukia ir vaikiški meniu bei vegetariški meniu. Be to, šis restoranas yra puikiai pritaikytas ir asmeninės šventėms.

Taigi, jeigu esate šios virtuvės gerbėjas – jums nusivilti tikrai neteks: Vilniuje laukia ne vienas puikus meksikietiškas restoranas, galintis pasiūlyti dešimtis gardžių patiekalų. Tad rasite tinkamiausią, tiek tuo atveju, kai norėsis greitai pavalgyti, tiek tuomet, kai lauks smagus vakaras su draugais ar, kai norėsite surengti asmeninę šventę. Daugiau info http://www.stop-acta.lt/kategorija/paslaugos/maistas-i-namus/.