geriausi virtuvės kilimai

Virtuvės kilimai – kaip nesuklysti pasirenkant?

Suradę puikų virtuvinį kilimą, virtuvėje galėsite jaukiai jaustis, tuo pačiu apsaugosite grindis nuo įvairių sugadinimo pavojų. Nesvarbu, ar jūsų virtuvės grindys yra kietmedžio, linoleumo ar plytelių, panauododami virtuvės kilimėlį sumažinsite triukšmą ir gausite amortizuojantį efektą. Vadovaukitės šiais patarimais, kad pasirinktumėte geriausią virtuvinį kilimėlį, kuris atliks tai, ko jums reikia, ir gerai atrodys tai darydamas.

Priderinkite kilimą prie virtuvės dekoro

Ar norite, kad jūsų virtuvė sukurtų jaukumo jausmą? Nesvarbu, ar ieškote mažo akcentinio kilimo, ar didelio ploto kilimėlio, svarbu pasirinkti tokį, kuris gerai derėtų su jūsų grindimis ir baldais. Pavyzdžiui, jei jūsų virtuvės spintelės yra ryškių spalvų, apsvarstykite neutralų kilimėlį, kuris nekonkuruos su jūsų virtuvės dizainu.

Jei norite praskaidrinti neutralią virtuvę, vienspalvio ryškaus kilimėlio padėjimas po virtuvės stalu arba priešais kriauklę yra puikus būdas pakeisti kambario išvaizdą per daug neįdedant pastangų.

Jūs taip pat norite, kad jūsų kilimėlio dydis puikiai tiktų jūsų virtuvėje. Jūs nenorite, kad kilimėlis būtų toks mažytis, kad atrodytų, jog nuo jūsų viryklės rankenos nukrito šluostė, tačiau jūs taip pat nenorite užgožti vietos. Paprastai ilgas ir siauras kilimas puikiai tinka virtuvėms su siaurais tarpais.

Pasirinkite tinkamą kilimo medžiagą

Geriausi virtuvės kilimai yra pagaminti iš patvarių medžiagų. Virtuvės kilimas turi būti atsparus vandeniui, kai neprižiūrimas puodas užverda ir išsilieja vanduo. Taip pat jis turėtų būti itin minkštas, kad išsaugotumėte krentančius indus bei tuo pačiu suteiktų kojoms minkštą atramą.

Jei jūs praleidžiate labai daug laiko virtuvėje, tai idealus pasirinkimas yra plokščio audinio kilimas. Jis garantuoja ilgaamžiškumą. Plokščios pynimo audiniai paprastai būna spalvoti, todėl jie yra ir gražūs, ir patvarūs. Jie taip pat gaminami iš medvilnės ir kitų lengvai prižiūrimų pluoštų. Jūsų augintiniai taip pat bus mažiau suinteresuoti plėšyti kilimėlį iš audinio, nes jis yra austas mažesnėmis kilpomis, kurios ne taip lengvai sugaunamos ant dantų ir nagų.

Plokščios medvilnės kilimai yra skalbiami mašinoje ir yra protingi, praktiški variantai. Be to, kilimėlius, pagamintus iš natūralių pluoštų, tokių kaip džiutas, sizalis ar bambukas, lengva plauti rankomis su muilu ir vandeniu ir jie yra pakankamai tvirti.

Jei jūsų virtuvėje jums svarbiau pliušinis pojūtis po kojomis, tai jūsų virtuvės erdvėje tikrai puikiai tiks vilnoniai kilimėliai. Vilna natūraliai atspari vandeniui ir dėmėms ir gerai išlaikys reguliariai prižiūrint. Svarbu turėti patvarų kilimėlį, kuris išgyventų beveik bet kokią virtuvės katastrofą, pradedant išsiliejusiu pienu ir baigiant indų plovimo mašinų skysčių nutekėjmu. Kuo lengviau bus išvalyti jūsų kilimėlį, tuo geriau.