Produktai su gerosiomis bakterijomis

Maisto papildai iš kasdienių produktų

Žmonės, kurie rūpinasi savo sveikata bei išvaizda, ieško maisto papildų, kurie duoda organizmui trūkstamų medžiagų. Jei papildysime savo racioną visais reikiamais mikroelementais ir netrikdysime padrika gyvensena, tuomet mūsų kūnas tik padėkos. Vieni papildai gali būti naudojami kaip kosmetika ir tepami ant viršutinio odos sluoksnio, kiti vartojami per burną ir pasiekia reikiamas vietas per kraują. Kadangi jau esame išsiaiškinę, kokios medžiagos daro teigiamą poveikį, galime pasirinkti maisto produktus, kurie turi šių medžiagų.

 

Gerosios bakterijos. Reikia suprasti, kad mūsų organizme nuolat aptinkama daugybė įvairiausių bakterijų, kurios palaikyti gerą žarnyno funkcionavimą bei atlieka kitas funkcijas. Visos bakterijos, kurios nekenkia organizmui vadinamos gerosiomis. Dažniausiai tik po antibiotikų kurso susiimame atkurti organizmo pusiausvyrą ir pradedame ieškoti preparatų, kurių sudėtyje yra šių bakterijų. Parduotuvėje paprasčiausia įsigyti jogurto bei kitus pieno produktus su gerosiomis bakterijomis. Šių produktų gamyboje naudojamas rūgimas, tad yra puikios sąlygos joms susidaryti. Galbūt nepatikėsite, bet daug gerųjų bakterijų yra košėse. Pavyzdžiui avižinė košė. Jose gausu ląstelienos, tai gerai veikia žarnyną ir yra puiki terpė daugintis gerosioms bakterijoms. Tokios natūralios priemonės gerai veikia nuo pilvo pūtimo ir sukuria terpę, kur blogosios bakterijos negali daugintis. Jei kai kurie papildai yra reikalingi tik kai kurio amžiaus žmonėms, tai gerosios bakterijos aktualios visiems: kūdikiams, vaikams, moterims, suaugusiems. Daugiau apie gerąsias bakterijas galite rasti Ohhira.lt svetainėje.

 

Kolagenas taip pat gali būti randamas maiste. Mažai žmonių nėra girdėję apie teigiamą kolageno poveikį žmogaus organizmui, jo stengiamasi dėti į daugelį kosmetikos priemonių bei papildų. Reikėtų atkreipti dėmesį, koki šios medžiagos kiekiai yra naudojamuose papilduose, galbūt tokio kiekio nepakanka, kad būtų pasiektas efektas. Gerai, kad galime atsirinkti vartojamus maisto produktus ir papildyti kolageno atsargas. Pats paprasčiausias būdas – valgyti želatiną. Geriausia būtų ją ruošti namuose, nes tada dar galima pagardinti natūraliomis uogomis ar vaisiais, taip pat pasaldinti pagal skonį natūraliomis priemonėmis. Kitas neišsemiamas kolageno šaltinis – žuvis ir jūros gėrybės. Teigiama, kad net termiškai apdoroti žuvies gaminiai tinka, nes kolagenas nuo jos nenukenčia. Vis dėlto, sumažėjus kolageno kiekiui, vertėtų pagalvoti ir apie papildų vartojimą: https://www.ohhira.lt/produktai/dr-ohhira-geriamas-skystas-kolagenas.

 

Jei tik turite galimybę pasirinkti savo dienos maisto racioną, tuomet atkreipkite dėmesį į produktus ir patiekalus, kurie būtų ne tik skanūs, bet ir naudingi. Geriausia, kai žmogus valgo kuo įvairesnį maistą, bet būtina vadovautis pagrindiniais sveikos mitybos principais ir per daug nesikrimsti, jei kartais šiek tiek nukrypstama nuo plano.