Kokie pratimai padeda deginti pilvo riebalus?

Svajojate apie plokščią ir stangrų pilvą? Įgyvendinti šį tikslą nebus labai sudėtinga, jei pasirinksite pratimus, padedančius efektyviai deginti pilvo riebalus. Pasiekti pageidaujamų rezultatų galėsite dar greičiau, jei sportą derinsite su sveika mityba, todėl vertėtų pakankamai dėmesio skirti ne vien tik mankštai, bet taip pat ir tam, ką valgote. Apsišarvuokite kantrybe, ir tikrai įgyvendinsite savo tikslą!

Šokinėjimas per šokdynę

Tai – labai efektyvi treniruotė visam kūnui, kuri priverčia dirbti ne tik kojų, bet taip pat ir pilvo raumenis. Šokinėjimui per virvutę skirkite 15 minučių: treniruotė bus dar efektyvesnė, jei po minutės šokinėjimo darysite dvidešimties sekundžių pertrauką. Šokinėdami per virvutę stenkitės nugarą išlaikyti tiesią, o kojos gali būti šiek tiek sulenktos.

Įtūpstai

Įtūpstai dailina ne vien tik šlaunis ir sėdmenis, bet taip pat ir pilvuką. Galėsite pasiekti dar geresnių rezultatų, jei įtūpstus darysite su svoriais. Šį pratimą rekomenduojama atlikti 3 serijomis po 15 pakartojimų.

„Lenta“ („Plank“)

Šis pratimas priverčia dirbti visas raumenų grupes, todėl į savo mankštos programą vertėtų įtraukti ir šį pratimą. Šio pratimo metu krūvis tenka rankoms, kojoms, pilvo presui, sėdmenims, ir t.t. Šį pratimą atlikite 5 kartus po vieną minutę. Labai svarbu yra tai, kad „lenta“ būtų atliekama taisyklingai: jei dvejojate, ar šį pratimą atliekate tinkamai, pasitarkite su sporto treneriu.

Lenkimasis žemyn

Lenkimasis žemyn iš stovimos padėties stiprina pilvo raumenis ir degina riebalus. Pratimo metu stenkitės išlaikyti tiesią nugarą, įkvėpkite, pasilenkite žemyn nelenkdami kelių, sulaikykite kvėpavimą ir įtraukite pilvą. Išlaikykite tokią poziciją ir grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą pakartokite 10 kartų.Taip pat pilvo raumenų stiprinimui puikiai tinka ir klasikiniai atsilenkimai, kuriuos patogiausia atlikti ant jogos kilimėlio. Tokių kilimėlių galite išsirinkti internetu: jus tikrai nustebins gausus prekių asortimentas ir žemos produkcijos kainos.