Kaip ilgiau išlaikyti maisto produktus šviežius?

Šiais laikais labai daug kalbama apie vartojimą ir tuo pačiu, kad kiekvienas norintys gyventi ekologiškai – turi apgalvoti įprastus, kasdieninius darbus, procesus, kuriuos atlieka namuose. Ar Jums tikrai reikia tiek daug plaukų laiko? Galbūt senus drabužius galima paversti šluostėmis? O gal maisto produktus – taupyti, o ne mesti kiekvieną kartą, kai jie nors kiek pakeitė savo išvaizdą?

Išties, maisto išmetimo mastai šiuo metu yra labai dideli. Nors sutaupyti jo galima. Labai paprastai. Aptarsime kelias alternatyvas, kurias įsidiegti namuose labai paprasta, tačiau kurios gali padėti sutaupyti nemažai maisto.

  • Dėl per didelės drėgmės namuose kaupiasi pelėsis, taip pat, kur kas greičiau genda maisto produktai. Norėdami išvengti nereikalingų maisto produktų gedimų, juolab, gyventi tobulai Jūsų organizmą tenkinančiame mikroklimate – apsilankykite Van2o prekybos vietoje ir įsigykite kokybiškus oro sausintuvus. Smulkmena, tačiau geras oro sausintuvas užtikrins, kad atvirai laikomi miltiniai patiekalai ilgiau išsilaikys. Juolab, toks oras labiau tiks Jūsų kūnui.
  • Taip pat siūlome maisto produktus laikyti specialiuose maišeliuose bei dėžutėse. Tokiu atveju taip pat galėsite užsitikrinti, kad jie kur kas ilgiau Jums tarnaus. Akcentuojama, kad maisto produktų geriausia nelaikyti paprastuose plastikiniuose indeliuose, kurie nėra tam pritaikyti. Maistas bus apsaugotas, tačiau plastiko ir patiekalų sąlytis nėra naudingas, net žalingas.
  • Būtinai maisto produktus ir patiekalus laikykite ten, kuo jiems tinka labiausiai: šaldytuve, spintelėje, paslėpus nuo tiesioginių saulės spindulių ir panašiai. Tokiu atveju galėsite užtikrinti jų šviežumą.
  • Taip pat maisto produktai bus suvartoti, jeigu tinkamai paskirstyti jų valgymo grafiką. Geriausi nepildyti spintelių tol, kol nebus suvalgyta tai, ką turite šiuo metu. Toks planavimas padeda sutaupyti. O sutaupius išeina ir kokybiškas oro sausintuvas iš Van2o.
  • Taip pat norėdami ilgesniam laikui išlaikyti žalumynus – siūlome juos laikyti drėgname maišelyje, kartais net vandenyje. Taip net ir po kelių dienų jie atrodys tarsi ką tik nuskinti iš daržo.

Visi patarimai yra labai paprasti ir juos įgyvendinti labai lengva. Svarbiausia keisti savo įpročius tinkama linkme ir mėgautis skanu bei šviežiu maistu kuo ilgesnį laiką, galiausiai, sutaupyti jo.