Virtuvės kėdžių įvairovė: nuo taburetės iki baro kėdės

virtuvės kėdės

Kėdė yra toks elementarus baldas, kad dažniausiai apie ją net nepagalvojame iki tol, kol senas baldas neturi būti keičiamas nauju. Tuomet ir kyla klausimas – kokia virtuvės kėdė yra geriausia? Žinoma, daugelis nori paprastumo, kadangi šis baldas skirtas patogiam sėdėjimui, tačiau juk malonu, kai vienas baldas tuo pačiu gali papuošti erdvę ir net tapti pačiu svarbiausiu jos akcentu.

Virtuvės baldų pasirinkimas labai platus. Kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti labiausiai jam tinkamą variantą. O kokia virtuvės kėdė reikalinga jums?

  • Taburetė

Tradicinė taburetė yra daugelio žmonių namuose. Dažniausiai ji naudojama greitam prisėdimui, kadangi būdama be atlošo ji nėra labai patogi. Visgi, bent kelias tokias turėti būtina, kadangi jos puikiai tarnauja jeigu ne sėdėjimui, tai, pavyzdžiui, užsilipimui kai reikia pasiekti daiktus.

  • Kėdė su atrama

Patogios kėdės su atramomis taip pat yra kiekvienoje virtuvės erdvėje. Jos yra ne tik komfortabilios, tačiau tuo pačiu ir labai stilingos.

  • Baro kėdė

Šiuo metu virtuvės erdvės labai dažnai atskiriamos nuo valgomojo. Ir dažniausiai tai yra daroma naudojant barus. Žinoma, greta jų reikalingos ir kokybiškos baro kėdės, kurios, vėlgi, ne tik dažniausiai labai patogios, tačiau vertinama ir tai, kad jos labai stilingai atrodo.

  • Medžiagos niuansai

Kėdės gali būti gaminamos iš labai skirtingos medžiagos, tad reikia susipažinti su skirtingais niuansais, kad pavyktų rasti tai, ko Jums labiausiai reikia.

  1. Plastikinės kėdės.
  2. Medinės kėdės.
  3. Metalinės kėdės.
  4. Dalinai medžiaginės kėdės.
  5. Pintos kėdės.
  6. Bambukinės kėdės.

Jeigu norite, kad sėdėjimas virtuvėje būtų patogus – pirkite ir patogias kėdes. Lyginkite variantus, skaitykite kitų žmonių komentarus, galiausiai, vertinkite estetiką. Tokiu atveju virtuvė atrodys puikiai ir kėdė bus svarbiausias jos akcentas.